12 października 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyło się przedstawienie, które miało formę humorystycznego wykładu oraz pokazu mody dla nauczycieli. Wójt Gminy Leoncin, Pan Adam Mirosław Krawczak wręczył nagrody nauczycielom: Pani Dyrektor Irminie Tokarskiej – Iwaniuk oraz Panu Dawidowi Dziaduś. Pani Dyrektor natomiast nagrodziła następujących nauczycieli: J. Oliszewską – Roguską, M. Stocką – Jońca, Z. Roszczyk, A. Wiechowską – Szerszeń, A. Kondrakiewicz, E. Frączak oraz M. Frąckiewicza.