foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

26 czerwca odbyło się Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020. Z powodu panującej epidemii koronawirusa było ono podzielone na grupy i ułożone według ścisłego harmonogramu - tak by dzieci z poszczególnych klas nie miały ze sobą kontaktu.

Uczniowie odebrali dyplomy, świadectwa i nagrody od swoich wychowawców.

Pani Dyrektor oraz inni nauczyciele życzyli dzieciom i rodzicom bezpiecznych i słonecznych wakacji. 

2020 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved