Uroczystość Zakończenia Roku w dniu 26 czerwca podzielono na grupy i godziny.

Przy wejściu do oddziału przedszkolnego, o godz. 8:30 odbędzie się zakończenie roku szkolnego dla kl. "0".

Przy głównym wejściu szkoły będzie mieć miejsce zakończenie dla klas:
- I (godz. 8:30),
- II (godz. 9:30),
- III (10:30),
- IV (godz. 11:30),
- V b (12:00).

Natomiast przy wejściu do przedszkola "Adaś i Ola idą do przedszkola" (schody) odbędzie się zakończenie dla klas pozostałych:
- kl. VIII - 8:30,
- kl. VII - 9:30,
- kl. VI - 10:30,
- kl. V a - 11:30.

Bardzo prosimy o stosowanie się do powyższych wytycznych oraz poinformowanie dzieci o konieczności zachowania 2 metrów odległości od siebie.

Dziękujemy.