Drodzy Rodzice i Uczniowie SP w Głusku!

Na czas zdalnego nauczania pedagog szkolny jest dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Istnieje także możliwość rozmowy przez Skype'a.

Dyżury:
- w poniedziałki od g. 8.00 do 14.00,
- w środy od g. 8.00 do 13.00.
W sprawach pilnych proszę kontaktować się telefonicznie przez sekretariat szkoły.

Alicja Kaszyńska