foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Drodzy Rodzice i Uczniowie SP w Głusku!

Na czas zdalnego nauczania pedagog szkolny jest dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Istnieje także możliwość rozmowy przez Skype'a.

Dyżury:
- w poniedziałki od g. 8.00 do 14.00,
- w środy od g. 8.00 do 13.00.
W sprawach pilnych proszę kontaktować się telefonicznie przez sekretariat szkoły.

Z poważaniem
pedagog szkolny
Alicja Kaszyńska

2020 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved