W związku z decyzją rządu dotyczącą zawieszenia na dwa tygodnie zajęć we wszystkich placówkach oświatowych i uczelniach informujemy, że od poniedziałku 16 marca szkoła będzie zamknięta.

Rządzący zalecają jednak, by dzieci już od jutra pozostały w domach, bo przyrost chorych jest gwałtowny. To nie są ferie, to czas kwarantanny. Dlatego należy go spędzać w domu, z dala od skupisk ludności. W związku z tym prosimy, aby dzieci w czwartek i piątek pozostały w domach. Zobowiązałam nauczycieli, aby w miarę możliwości mogli wysyłać materiały do samodzielnej nauki w domu przez MOBIDZIENNIK. Dlatego bardzo proszę o korzystanie z e-dziennika w okresie zawieszenia zajęć.

Więcej informacji pod linkiem: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Irmina Tokarska - Iwaniuk