foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Miś Paddington, Miś Uszatek, Gumisie, Miś Yogi, Kubuś Puchatek, miś koala, Miś Coralgol oraz inne misie wczoraj obchodziły swoje święto. Z tej okazji 26 listopada w naszej szkole miały miejsce gry i zabawy z misiami. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły obejrzeli nawet fragmenty znanych bajek, których głównymi bohaterami są misie. Zabawy przygotowały Pani Wioletta Markowska oraz Pani Zofia Roszczyk. Dzieci i ich misie bawiły się świetnie!

2020 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved