Polski judoka, mistrz olimpijski z Atlanty w 1996, dwukrotny mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy, trzynastokrotny mistrz Polski, zawodnik MMA, sportowiec odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski był dziś gościem naszej szkoły. Pan Paweł Nastula, bo o nim mowa, opowiedział uczniom o swoim dorobku sportowym, odpowiadał na zadawane pytania oraz pokazał swój złoty medal olimpijski z Atlanty. Uczniowie mieli okazję ten medal dokładnie obejrzeć, a nawet otrzymać autograf od naszego specjalnego gościa. ???
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WIZYTĘ!