foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

W związku z przeprowadzoną w naszej szkole akcją charytatywną „Dorośli i Dzieciaki, pomóżcie nakarmić psiaki i kociaki!!!”, odwiedziła nas Pani weterynarz. Dzieci miały możliwość zapoznania się z tajnikami pracy tego zawodu. Wysłuchały również, w jaki sposób należy opiekować się zwierzętami. Akcja pozwoliła zebrać mnóstwo puszek i opakowań z mokrą i suchą karmą. Produkty zostaną przewiezione do schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za aktywny udział w tym przedsięwzięciu. Cieszymy się, że poruszyliśmy Wasze serca. W imieniu psiaków i kociaków, DZIĘKUJEMY!!! SZKOLNY WOLONTARIAT

2023 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved