W ostatnich dniach uczniowie klasy "0" wykonywali prezenty dla swoich mam. Co jest w tych słoiczkach - nie zdradzimy! ![]()
![]()
W dniach 11 - 13 maja uczniowie klasy VIII zdawali Egzaminy Ósmoklasisty (11 maja - język polski, 12 - matematykę, a 13 maja - język angielski). Drodzy Uczniowie, mamy nadzieję, że wyniki egzaminów będą dla Was satysfakcjonujące!
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszej 4-dniowej wycieczki do Olsztyna. Wyjazd, bogaty w aktywności i zajęcia, zorganizowali nauczyciele: Pani Joanna Oliszewska-Roguska, Pani Patrycja Szczepaniak, Pan Mateusz Pietroń i Pan Maciej Frąckiewicz. Mimo niesprzyjającej pogody, uczniowie klas V-VIII bawili się świetnie. Wieczorne ogniska, dyskoteka, zajęcia sportowe, pływanie łódkami to tylko niektóre z zajęć naszych uczniów. ![]()
![]()
![]()
⚘![]()
![]()
![]()