Ogłaszamy konkurs plastyczny pt. „Kardynał Stefan Wyszyński w naszej pamięci”.

• konkurs plastyczny dla uczniów Szkoły Podstawowej klas 0 – III.
  • konkurs plastyczny na indywidualną pracę przedstawiającą Patrona Szkoły.

Tematyka:

• Uczestnicy konkursu przygotowują prace związane z życiem i działalnością Patrona Szkoły - Kard. Stefana Wyszyńskiego. Cele konkursu:
  • Upowszechnienie wiedzy o osobie, życiu i działalności Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  • Kształtowanie postaw i promowanie wartości, którym wierny był Prymas Tysiąclecia.
  • Rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży.
  • Ujawnianie talentów.

REGULAMIN KONKURSU:

• Konkurs przeznaczony dla uczniów Szkoły Podstawowej kl. 0 - III.
  • Każdy uczestnik może złożyć na konkurs jedną pracę plastyczną.
  • Konkurs polega na wykonaniu pracy w formacie A4 lub A3 (technika i sposób wykonania prac dowolna).
  • Do konkursu będą przyjmowane prace pozostawione u wychowawców klas wraz z danymi autora (imię i nazwisko autora pracy, klasa).
  • Na konkurs należy zgłaszać prace wykonane samodzielnie przez uczniów.
  • Prace należy składać w terminie do 24 maja 2019 roku do wychowawców klas.
  • Prace oceniać będzie jury powołane przez Organizatora w 2 poziomach wiekowych: klasy 0 - I, klasy II-III.
  • Spośród wszystkich prac jury konkursu wybierze najlepsze prace, które otrzymają nagrody w każdym poziomie wiekowym.
  • Decyzja Jury jest ostateczna.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 28 maja 2019 r.
  • Organizator nie zwraca prac.
  • W sytuacjach nieobjętych niniejszym regulaminem rozstrzyga Organizator konkursu.

NAGRODY:

1. Organizator finału decyduje o ilości nagród.
  2. Zwycięzcy Konkursu otrzymują nagrody rzeczowe.