foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy. Rozwijamy aktywne i odpowiedzialne postawy uczestniczenia w życiu społecznym. Wychowujemy naszą młodzież w przekonaniu, że najważniejszymi wartościami są dobro, szacunek i tolerancja. Staramy się, aby nasi uczniowie wyrośli na prawych, uczciwych i mądrych ludzi.

Szkoła Podstawowa w Głusku

z siedzibą w Nowych Grochalach

Rekrutacja do przedszkola

Od dzisiaj dokumenty dotyczące rekrutacji do Punktu Przedszkolnego „Adaś i Ola idą do przedszkola” można wrzucać do specjalnie przygotowanego pudełka znajdującego się w wejściu głównym szkoły.

Rekrutacja do szkoły

Informujemy, iż istnieje możliwość przesłania dokumentacji związanej z rekrutacją na e-mail szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie skanów lub zdjęć dokumentów. Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w formie papierowej.

2022 Copyright Zespół Szkół w Głusku Rights Reserved