Warunki uczestnictwa:

• technika wykonania choinki jest dowolna -
  • praca przestrzenna - nie mniejsza niż 20 cm, nie większa niż 1 m
  • wykonanie indywidualne
  • oceniana będzie pomysłowość twórcy, oryginalność pracy oraz estetyka wykonania
  • każda choinka musi posiadać trwale przymocowaną metryczkę (imię, nazwisko, klasę, nazwę szkoły uczestnika)

Termin i miejsce składania prac: Od 9 do 13 grudnia 2019 roku, sala świetlicy szkolnej. Prace zostaną przekazane na kiermasz szkolny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
Maja Kiełbasińska
Joanna Swęda

REGULAMIN KONKURSU TECHNICZNEGO
„Choinka Bożonarodzeniowa 2019”

Przedmiotem Konkursu jest najciekawsza przestrzenna praca
plastyczna- rękodzielnicza, przedstawiająca choinkę bożonarodzeniową.

I. Organizator
Maja Kiełbasińska
Joanna Swęda

II. Cele konkursu
- Kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia,
- Pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.
- Rozwijanie zdolności manualnych dzieci i młodzieży,
- Kształtowanie wrażliwości i wyobraźni uczniów poprzez prace techniczne.

III. Warunki uczestnictwa
1. Konkurs jest skierowany do uczniów Szkoły Podstawowej w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach.
2. Technika – dowolna z dowolnych materiałów (papier, karton, drewno, plastik, drut, wiklina, materiały recyklingowe itd.).
3. Praca przestrzenna.
3. Dozwolone są wyłącznie prace indywidualne.
4. W konkursie można zgłosić jedną pracę wykonaną przez uczestnika.
5. Każda praca powinna zawierać następujące informacje: imię, nazwisko, klasę, nazwę szkoły uczestnika,
6. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie prac o niskiej jakości technicznej, niespełniających kryteriów tematycznych oraz niespełniających wyżej wymienionych wymogów.
7.Organizator nie zwraca prac biorących udział w konkursie, pracy zdyskwalifikowanych, jak również z niego wyłączonych.

IV. Termin i miejsce składania prac
Od 9 do 13 grudnia 2019 roku, Szkoła Podstawowa w Głusku, sala świetlicy szkolnej.

V. W skład jury wchodzą:
Pani Anna Wiechowska – Szerszeń
Pani Wioletta Markowska

Jury wybierze trzy najciekawsze prace plastyczne. Przewidziane są również wyróżnienia.

VI. Kryteria oceny prac konkursowych:
- estetyka oraz pomysłowość wykonania choinki,
- walory artystyczne,
- kompozycja.

VII. Wyniki konkursu
Wyniki zostaną ogłoszone 16 grudnia 2019 roku i zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

VIII. Nagrody
Przewidziane są nagrody rzeczowe dla laureatów konkursu.

IX. Wykorzystanie prac
1. Prace przechodzą na własność organizatorów. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania prac w publikacjach oraz do prezentowania ich na okolicznościowych wystawach (prace zostaną przekazane na kiermasz szkolny)
2. Przekazanie pracy na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich do pracy i akceptację niniejszego regulaminu oraz zgody na publikację materiałów multimedialnych z przebiegu konkursu.